in

Aldatmak 18. Bölüm | İlk 15 Dakika

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Aldatmak 18. Bölüm | İlk 15 DakikaAldatmak 18. Bölüm Özeti:
Tarık’ın acımasız yönüyle bir kez daha karşılaşan Güzide, kariyerine son veren depremin artçıları ile mücadele etmek zorundadır. Bu süreçte Güzide’nin gözleri en çok Sezai’yi arasa da Ozan’ın son müdahalesi yüzünden Sezai’yle aralarına giren mesafenin farkında değildir.

Oylum ve Ozan, Elmas ile işbirliği yapar ve babalarına karşı harekete geçer. Tarık’ın kendini koruma hamlelerini savuşturmak için ondan birkaç adım önde olması gerektiğini bilen Elmas’ın büyük bir planı vardır.

Girdiği yeni işte casusluk faaliyetlerini sürdüren Ozan, Oylum’a bir itirafta bulunurken Oylum, Ozan ve Selin’in arasını yapmak için bir etkinlik organize eder. Etkinlik gecesi ne Oylum ne de Selin yaşayacakları büyük hayal kırıklıklarından haberdardır.

Hem nişanlısından taraf olması hem de babasından vazgeçememesi, Tolga’yı bir çıkmaza itmiştir. Ancak Behram’ın bir hamlesi, Tolga’yı köşeye sıkıştırır. Yeni nişanlanmış olan çiftin ilişkisi tüm zorlukları aşacak kadar güçlü müdür?

Aldatmak’ın 18. bölümünde Tarık’a karşı oluşan birlik güçlenirken, güven problemleri bu birliğin içine sızabilecek midir?
atv YouTube kanalına abone olun:
atv Facebook:
atv Instagram:
atv Twitter:
atv TikTok:

atv,dizi,türkiye,turkey,program,tv,yayın,diziler,turkish series,turkish drama,vahide perçin,ercan kesal,mustafa uğurlu,güzide,sezai,yusuf çim,feyza sevil güngör,cem bender,aldatmak,aldatmak dizi,aldatmak oyuncular,aldatmak tanıtım,yeni dizi aldatmak,ercal kesal,atv youtube,atv youtube channel,aldatmak fragman,aldatmak 18. bölüm,aldatmak 18. bölüm sahneleri,aldatmak 18 bölüm izle,aldatmak bölüm full izle,defne samyeli,aras aydın,aldatmak ilk 15 dakika

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

48 Comments

Top 10 Highest Paid TV Child Actors Of All Time

Top 10 Comedian Actors in Bollywood|Best comedy actor in Bollywood

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14