in

Aradığınız Sedat Koroğlu'na Ulaşılamıyor | Camdaki Kız 67. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Aradığınız Sedat Koroğlu'na Ulaşılamıyor | Camdaki Kız 67. BölümSedat ortadan kayboldu. PAŞAMIZIN
KEYFİ YERİNDE
Camdaki Kız 67. Bölüm:
(2 Şubat 2023)

Camdaki Kız Her Perşembe 20.00’de!

Nalan’ı Billur’la dışarıda yemek yerken yakalayan Sedat çok sinirlenir ve Nalan’la büyük bir kavgaya tutuşur. Tartışmada eski konular açılırken Nalan içinde tüm biriktirdiklerini, evliliklerinde mutsuz olduğunu Sedat’la paylaşır. Tartışmaları Muzo’nun sayesinde daha da çok büyümez ama Nalan’ın kafasını netleştirir. Hafize ise Metin’in Nalan’la görüşme çabası devam ettikçe endişelenir. Sedat’ın otelde yaptığı kaçamağa ise Muzo Selen Levent’le beraber Nalan da şahit olur.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı, Yeşim Aslan

Web Site :
Facebook :
Twitter :
İnstagram:

Twitter:
İnstagram:

#CamdakiKız #OGMPictures #KanalD

Camdaki Kız,Camdaki kız dizisi,burcu biricik,burcu biricik dizisi,Feyyaz Şerifoğlu,ogm pictures,Devrim Yakut,Feri Baycu Güler,Hamza Yazıcı,Merve Polat,Selma Ergeç,Tamer Levent,Camdaki Kizi,Cihangir Ceyhan,camdaki kız son bölüm,camdaki kız nalan sedat,camdaki kız hayri nalan,camdaki kız yeni sezon,Camdaki Kız 67. Bölüm (2 Şubat 2023),Camdaki Kız 67. Bölüm,PAŞAMIZIN
KEYFİ YERİNDE,Aradığınız Sedat Koroğlu’na Ulaşılamıyor,Sedat ortadan kayboldu

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

10 Comments

15 Highest-Paying Freelance Jobs (In Demand Skills 2023 & Beyond!)

IPL GT Vs MI 2023 Dream 11 Team Prediction Today , Fantasy Cricket Tips , Playing 11 , Pitch Report

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14