in

Camdaki Kız 65. Bölüm Fragmanı | Karımın Odasında Ne İşin Var?

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Camdaki Kız 65. Bölüm Fragmanı | Karımın Odasında Ne İşin Var?Camdaki Kız 65. Bölüm Fragmanı | Karımın Odasında Ne İşin Var?
Camdaki Kız 64. Bölüm izlemek için tıkla:

Camdaki Kız Her Perşembe 20.00’de!

Annesini kaybetmenin acısını yaşayan Nalan, Hayri’yi temelli hayatından çıkarmaya niyetlenir. Hayri ise Nalan’ın peşini bırakmayı düşünmez. Nalan’ı gerçekten düşünen ve çok önemseyen Muzo ise Hayri’ye gözdağı vermekle birlikte, Sedat’ı Nalan konusunda daha hassas olması için bir kez daha uyarır. Öte yandan Metin, geçmiş yılların günahlarını çıkarır.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı, Yeşim Aslan

Web Site :
Facebook :
Twitter :
İnstagram:

Twitter:
İnstagram:

#CamdakiKız #OGMPictures #KanalD

Camdaki Kız,Camdaki kız dizisi,camdaki kız fragmanı,burcu biricik,burcu biricik dizisi,Feyyaz Şerifoğlu,ogm pictures,Devrim Yakut,Feri Baycu Güler,Hamza Yazıcı,Hande Ataizi,Merve Polat,Nur Sürer,Selma Ergeç,Şerif Erol,Tamer Levent,Camdaki Kizi,Cihangir Ceyhan,camdaki kız son bölüm,camdaki kız nalan sedat,camdaki kız hayri nalan,camdaki kız yeni sezon,Camdaki Kız 65. Bölüm Fragmanı,Camdaki Kız 65. Bölüm Fragmanı | Karımın Odasında Ne İşin Var?

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

45 Comments

  1. Semayı çok sevdim ne demek ya metin dayısı degilmi semanın . Artık biraz edep insanların bilinç altına böyle şeyleri yerleştirmek nedir biz nasıl bu hale geldik nasıl normellestirdik napalim yani metine acıyalimmi ? yeğen demek evlat demek. aşık olmuş ve biz de bunu ses etmeden izliyoruz.

  2. Bu ne arsız yüzsüz bi hayriymis yaa daha boşanmamış kadına böyle davranması yatak odasında evin önünde annesi olmuş cenazede rahat vermiyo sen evli kadınla meşgul olacağına köydeki karınla çocuklarına sahip çık bugün sen başkasının karısına yarın başkası senin karina sedat bunu öldürse nefsi müdaafa olur valla sen kimsin eve giriyo yatak odasına giriyo rolünü yapiyo ama bu ne densizlik nefret ettim adamdan miğde bulantısı

  3. Şimdi başta HaYri melek di öyle gösterilir di Nalan onunla gitti Sedat’ı terketti sevindik ooo Nalan kendini kurtardı dedik şimdi hop hayrı döndü serseri oldu hayriden nefret ettik insanların algılarıyla nasıl oynuyorsunuz ya bravooo 🎉

  4. Feride keshki intihar etmeseydi cok sacma. Ya kazada ve yada hastaliktan olseydi. Cunku mantiksiz bisey. Yani intiharinin nedeni sebebi neydi? Yani boyle bi karakter kizinin hep peshinde adim adim izleyen biri oyle pat diye olmeye karar vermesi sacma ve mantiksiz

Top 10 Highest Paid Actresses Of South Cinema 🤑🔥#viral #shorts#southindianmovies

EPFO Latest Update: 7 करोड़ पीएफ कर्मचारियों को मिली खुशखबरी, अकाउंट में आएंगे 80,000 रुपये

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14