in

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm 2. Fragman | “Korumanızı üstlenmek üzere görevlendirildim!”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm 2. Fragman | “Korumanızı üstlenmek üzere görevlendirildim!”Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 27. Bölümünde Neler Oldu?
Sadi ve Songül iki odadan birini yatak odası yapmaya karar verirler. Ancak ne Songül’ün ne de Sadi’nin kendi odasını bırakmaya niyeti yoktur. Birbirinin arkasından iş çeviren ikilinin yaptıkları planlar yüzünden akşam yatacak bir yatakları kalmaz. Meltem’in, Buğra ve Derya’nın tanışmasını istemesi Yaver’i zor durumda bırakır. Meltem’i üzmek istemeyen Yaver bu buluşmayı erteleyebilecek midir?

Zülfikar, Melek’in yaşadığı zor günleri atlatmak için elinden geleni yaparken Melek eşyalarını toplamak için geldiği evde Celal’in çocuklarıyla karşılaşır.

Aylin aradığı işi sonunda bulur ama ilk iş günü çalıştığı yere gelen davetsiz misafirler kafede olay çıkmasına neden olur. Aylin zor anında yanında olan Araz’la yakınlaşırken bir çift gözün onları izlediğinden habersizdir. Araz sonunda hem Gizem’e hem de Aylin’e olan yakınlığının sebebini birine açıklamak zorunda kalır.Servet, köşkteki para dolu bavulun kendisine getirilmesini isterken Gizem ise elindeki parayla geçmişte canını yakan herkesten intikam almayı kafasına koyar. Sadi’nin Songül’le yaptığı konuşma sonrası Songül’ü mutlu etmek için götürdüğü adreste Servet’in adamları onları beklemektedir. Derya’ya ulaşamayan Kıvanç, kuryeden aldığı bir not yüzünden akşam vakti hiç çalmak istemediği bir kapıyı ziyaret etmek zorunda kalır.

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, Perşembe 20.00’de Show TV’de.

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#GelsinHayatBildiğiGibi
#ErtanSaban
#DevrimÖzkan

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,gelsin hayat bildiği gibi dizi,gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi fragman,gelsin hayat bildiği gibi izle,gelsin hayat bildiği gibi show tv,gelsin hayat bildiği gibi dizisi ve oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi 28. bölüm,ghbg fragman,devrim özkan,ertan saban,gelsin hayat bildiği gibi 28. bölüm 2. fragman

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

36 Comments

Salman Khan’s Shera to Shah Rukh Khan’s Ravi Singh? Highest paid celeb bodyguards in 2023

Reliance Jio Recharge Offer: मात्र ₹223 में 5 साल का रिचार्ज प्लान फ्री

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14