in

Kedi Olalı Bir Fare Tuttun Ferit | Yalı Çapkını 10. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Kedi Olalı Bir Fare Tuttun Ferit | Yalı Çapkını 10. BölümFerit, Suna için Halis Ağa ile konuştu. ONLAR ARTIK
BENİM AİLEM
Yalı Çapkını 10. Bölüm 👉🏼
(25 Kasım 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 10. Bölümün Konusu;
Suna, Kazım’la olanlardan kendini sorumlu hisseder ve bir not bırakıp yalıdan eve döner. Sabah Suna’nın yalıdan gizlice çıktığını haber alan Halis Ağa’ya Ferit her şeyi açıklıkla anlatır. Bunun üzerine Halis Ağa, kafasında yeni bir planla Kazım’ı ziyaret eder. Ferit’in, Halis Ağa’nın torun isteğini tekrar gündeme getirmesi üzerine Seyran ve Ferit yarım kalan maçlarına devam ederler. Seyran’ın Yusuf’la olan geçmişi, Ferit’i huzursuz etmeye devam etmektedir. Yusuf’u odalarına çağırarak ona beklenmedik bir soru sorar.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,star tv,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 10. Bölüm (25 Kasım 2022),Yalı Çapkını 10. Bölüm,Ferit Suna için Halis Ağa ile konuştu,ONLAR ARTIK BENİM AİLEM

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

37 Comments

  1. Burdaki konuşma mükemmeldi,sadece şunu merak ediyorum Ferit burda samimiydi mi yoksa sadece Sunayi kurtarmak için yaptı bunları,dedesini tanıyor sonuçta dedesini duymak istediği şeyleri mi söyledi yoksa kendisi gerçekten de mi böyle düşünüyor onlar benim ailem istesem de hayatımdan cikartamam duyguları gerçekten öyle tam anlamadım

  2. Dram dizisi izliyoruz. hikaye itibariyle de her şeyin toz pembe ilerlemeyeceğini biliyoruz. Ama lütfen biraz daha duygu ve karakter gelişimlerini görelim. zira bu sahne tam anlamıyla öyle bir sahneydi. SeyFer harika bir çift ben tüm bölüm onlardan olsa izlerim öyle de olmaz ama en azından elinizdeki iyi oyuncuları daha çok değerlendirin lütfen. Kazım-Ferit, Halis-Ferit, İfakat , Gülgün sahneleri artmalı.

  3. Ferit Seyran’ı gerçekten sevip sahipleniyor. Seyran’a göre bu evlilik bir gün bitecek.Çünkü Ferit’in Pelin’i sevdiğini sanıyor.Başlarda Ferit içinde formaliteydi ama Seyran’ı tanıdıkça onun ailesinin ve kendisi için en iyi kadın olduğunu anladı.Sadece güzelliği değil zekası, kendini yetiştirmişliği de Ferit’i etkiledi.Hem de Kazım’a rağmen.

35 Bollywood Actors Salary 2022 | Highest Paid Bollywood Actors 2022 | Bollywood Actors Fees

Study hard motivation for students-Read in dreams

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14