in

​Kızılcık Şerbeti 14. Bölüm 1. Fragman | “Nursema, ben seni çok seviyorum…”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14​Kızılcık Şerbeti 14. Bölüm 1. Fragman | “Nursema, ben seni çok seviyorum…”Kızılcık Şerbeti’nin 14. Bölümünde neler olacak?

Ömer’in büyük sırrını öğrenen Kıvılcım çok şaşırır, Ömer için üzülmüştür ancak yine de kağıt üstünde de olsa evli bir adamla birlikte olamayacağını söyler.
Nilay ve Mustafa’nın, Kıvılcım’ların evinde kalacağı haberi Ünal ailesinde büyük üzüntü ve şaşkınlık yaratır. Pembe’nin bu işi çözmek için yaptığı girişimler olumlu sonuç vermeyince Abdullah devreye girecektir.
Doğa ve Fatih’in arasındaki gerginlik devam etmektedir. Fatih bir türlü karısını eve dönmeye ikna edemez ancak Doğa’nın bir emrivakiyle şirkette arkadaşlarıyla çalışmak zorunda kalması ikiliyi bir araya getirecek, soğuk rüzgarlar yavaş yavaş azalacaktır.
Nursema ve Umut ilişkisi rayına oturmuştur. Umut’un hastalanması ve Nursema’nın ona bakması nedeniyle daha da yakın bir hale dönüşecektir.
Kayhan tarafından terk edilen Ecem, intikam almak amacıyla Pembe’ye gidip gerçek halini gösterecek, Pembe bu oyuna dahil olduğunu düşündüğü Kıvılcım ve Doğa’dan hesap soracaktır.
Leman’ın yanlış bir anlaşılma sonucu Alev ile Ömer arasında bir ilişki olduğuna inanması ve bunu hemen Pembe ve Abdullah’la paylaşması tüm dengeleri bir kez daha değiştirecektir.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#KızılcıkŞerbeti
#EvrimAlasya
#BarışKılıç

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,entertainment,eğlence,Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,kızılcık şerbeti oyuncuları,kızılcık şerbeti 14. bölüm fragman,kızılcık şerbeti kıvılcım,kızılcık şerbeti 14. bölüm 1. fragman,kızılcık şerbeti doğa

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

22 Comments

  1. Dizi çok kaliteli ve oyuncuların oynadıkları kerakterler süper tebrik ediyorum. Çok sürükleyici. Ama buna rağmen bir eleştirimde olacak… muhafezekarlar malesef bu dizi çok negatif yansıtılıyor. Toplumuzda malesef dizideki hayatı gerçek hayattan ibaret olduğunu sanıyor. Muhafezekarlar dizideki gibi deyiller gerçek hayatta. Nursema çok inanclı ama nefsine yenik düşmekte bude pek gerçekci deyil bence. Ama dizi genel olarak harika👏👏

  2. Kızlar biraz sabır herşey yoluna girecek kivilcimin duvarlarida yikilicak iki aileninde bir-birinden öğrenmesi gereken şeyler var dizi çok güzel şimdiye kadar kimsenin cesaret edip yazmadığı bir senorya on yargısız izlenirse anlaşılır herkesin birşeyler öğreneceği kendini bulup anlayacağı ne bileyim güzel anlamlı bence ben severek merak ederek izliyorum şimdiye kadar böyle bir dizi çekilmedi cesaret isteyen bir proje herkese başarılar herkes rolünü harika oynuyor oyuncular süper silamada bu zor rolde zor derken bazı tepkilerle karşılaşa bilir ama sıla oyuncu ne yazılırsa.onu oynuyor gayette başarılı allah yolunu açık etsin iyilerle karşılaştırsin sıla kızım essizsin

  3. Bu filim nasıl izin veryorla islam bu kada kötülemey nasıl izin veriyorlar ,adetileri islam diye tanıdıb islamın kuralarında saçma sapan diye tanıtıb insanlıqı isılam bu cür tanıtmaya çalışıyorılar bukadarınada izin verilmesi bu Türük mileti nereye bakıyor muqadesiyetilerine dokunyorılar ve kimseninde sesi çıkımyor bukadarınada pes artı kendinize gelin norımalmış gibi biride sunuyorılar

10 Highest Paying Trades in Canada of 2023

Zwigato Movie Download HD+ Free 1080p 480p, 720p – Telegram Link | filmyzilla | Tamilrockers

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14