in

​Kızılcık Şerbeti 15. Bölüm 2. Fragman | “Ben sana döneceğim, o eve değil!”

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14​Kızılcık Şerbeti 15. Bölüm 2. Fragman | “Ben sana döneceğim, o eve değil!”Kızılcık Şerbeti’nin 14. Bölümünde neler oldu?

Ömer’in büyük sırrını öğrenen Kıvılcım çok şaşırır, Ömer için üzülmüştür ancak yine de kağıt üstünde de olsa evli bir adamla birlikte olamayacağını söyler.
Nilay ve Mustafa’nın, Kıvılcım’ların evinde kalacağı haberi Ünal ailesinde büyük üzüntü ve şaşkınlık yaratır. Pembe’nin bu işi çözmek için yaptığı girişimler olumlu sonuç vermeyince Abdullah devreye girecektir.
Doğa ve Fatih’in arasındaki gerginlik devam etmektedir. Fatih bir türlü karısını eve dönmeye ikna edemez ancak Doğa’nın bir emrivakiyle şirkette arkadaşlarıyla çalışmak zorunda kalması ikiliyi bir araya getirecek, soğuk rüzgarlar yavaş yavaş azalacaktır.
Nursema ve Umut ilişkisi rayına oturmuştur. Umut’un hastalanması ve Nursema’nın ona bakması nedeniyle daha da yakın bir hale dönüşecektir.
Kayhan tarafından terk edilen Ecem, intikam almak amacıyla Pembe’ye gidip gerçek halini gösterecek, Pembe bu oyuna dahil olduğunu düşündüğü Kıvılcım ve Doğa’dan hesap soracaktır.
Leman’ın yanlış bir anlaşılma sonucu Alev ile Ömer arasında bir ilişki olduğuna inanması ve bunu hemen Pembe ve Abdullah’la paylaşması tüm dengeleri bir kez daha değiştirecektir.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#KızılcıkŞerbeti
#EvrimAlasya
#BarışKılıç

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,entertainment,eğlence,Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,kızılcık şerbeti oyuncuları,kızılcık şerbeti 15. bölüm fragman,kızılcık şerbeti kıvılcım,kızılcık şerbeti 15. bölüm 2. fragman,kızılcık şerbeti doğa

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

45 Comments

  1. 🇧🇷👑🙏Muito bem! Valeu 👏👍👏 minha lindinha amada Doga, coloca Fatih em seu devido lugar! ❤🥳❤🥳❤🥳❤🥳❤🥳❤🥳❤🥳❤💥💥💥💥💥💥 Isso me lembra uma música brasileríssima de Zeca Pagodinho! Descobri que te amo demais; Descobri em você minha paz; Descobri sem querer a vida; Verdade; Como negar essa linda emoção; Que tanto bem fez pro meu coração? A minha paixão adormecida. Em homenagem a toda equipe Kizilcik Serbeti é seus maravilhosos atores e especial a minha 👑 Rainha linda Sila 👑! 🙏🙏🙏👏👏👏🥳🥳🥳😘😘😘❤❤❤🤗🤗🤗👍👍👍 Engoli essa Fatih! Jajajaja jajajaja jajajaja jajajaja

  2. Su Nilay bozuntusu varken daha cok herkes birbirini yiyecek,Nilay ortaligi karistirmakta bir numara.Densiz Nilay.lemanda iyice sapitti artik.Dogacim istedigin kadar geri dön,yine tartismalar baslayacak,yine terkedeceksin evi,mutlu olamiyorsunuz birtürlü..

The World's Highest-Paid Models 2017

Pathaan Release Date 2023, Star Cast, Story, Budget, Release Date, and Trailer

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14