in

Kızılcık Şerbeti 3. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Kızılcık Şerbeti 3. BölümKızılcık Şerbeti’nin 3. Bölümünde; Muhafazakar ailenin içinde tanıdığı Ömer ile farklı bir ortamda bir araya gelen Kıvılcım, Ömer’in kendisini olduğundan başka tanıyacağı endişesine kapılır. Her ne kadar bunun önemli olmadığını söylese de için için Ömer’in düşüncelerini kafasına taktığının bilincindedir.Teyzesi Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisine katılan Doğa, partinin biraz abartılı olması nedeniyle başta Fatih olmak üzere tüm ailenin hışmına uğrar. Düğün öncesi tatsızlığı uzatmak istemeyen Pembe ortalığı az da olsa sakinleştirir. Düğünde farklı aile kültürlerinden gelen bir takım zorluklar yaşanacak, ancak en büyük sürprizi Doğa’nın babası ve yeni nişanlısı yapacaktır.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

#SılaTürkoğlu
#BarışKılıç
#EvrimAlasya
#DoğukanGüngör
#KızılcıkŞerbeti

Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,Feray Darıcı,Selin Türkmen,Özlem Çakar,Oral Özer,Rahimcan Kapkap,Serkan Tınmaz,Tuana Gizem Uzunlar,kızılcık şerbeti 3. bölüm,kızılcık şerbeti 3. bölüm izle,kızılcık şerbeti izle,kızılcık şerbeti full bölüm,kızılcık şerbeti hemen izle

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

43 Comments

  1. Dogada ne garip gelin gittiği yer belli ne olursa olsun insan yerine göre bazen davranmak zorunda kalıyor ayak uyduramasanda ortam için arada mecbur kalıyosun onun düşünmesi lazım aslında.insan zaten rahat bile edemez okadar tesettür lü ailede açık giyinmek tesettürlü olduğum halde bile çok abartmişlar tesettürü

  2. Bundan 12-13yıl önce doğulu bir ailenin oğlu ile nisanlıydım. Daha selam dedim kafan acık dediler kapatmadım ama ceketler bolerolar havada uçustu babam hic istemeye istemeye zar zor vermisti. 5 ay nisanlilık sürecinde gördüm ki ne kadar iyi de olsalar hicbir sekilde uyum sağlayamıyorsun eger kendi yasadığın hayatta vazgecmek istemessen cok sorun oluyor. Sonuç nişanı attık o mutlu bn mutluu. 10 yıldır göcmen bir ailenin oğlu ile evliyim iyikide evlenmişim.

  3. Dizi ilk çıktığında izlemeden önyargılı olmuştum ama şimdi iyi ki böyle bi dizi çekilmiş gençler biraz olsun ders alır akıllanır sadece çok sevmek yetmiyor işte. Anlaşamadığın insanlarla aynı hayatı paylaşmak ve hep alttan almak kavga çıkmasın aman diye susup içine atmak o kdr iğrenç bi duygu ki sesini çıkarsan dert çıkarmasan ayrı bi dert hep sorun hep sorun hayattan zevk alamıyorsun hayatını yaşayamıyorsun bişey yapacaksan 1000 kere düşünürsün çok basit bi dışarı çıkıp gezmek bile olsun. yani demek istiyorum ki EVLENMEYİN😂 kesin çözüm

  4. But this is incredible. We are talking about a conservative family and instead of doing things which would not be offensive but respectful to both sides of the family , they bring Rio de Janeiro’s concept with dancer dressed like that ! This is a joke, of course people would end up with problems between them.

  5. Bunlar ortaya karışık müslüman herifte yarım metre bıyık var porsuğun bıyıkları bunun yanında hikaye.sonra diyorlar ki ayrı kültür.. oğlum sizin temelde kemalist batı özentisi kültürden farkınız yok ki..sosyete Müslüman ve kemalistler batı özentisi, otoritesiz bir boşanmış feminist aile.

Top 10 Highest Paid WWE Wrestlers in 2023 #shorts #wwe #shortsvideo

IPL 2023 SRH Vs DC Dream 11 Team Prediction Today , Fantasy Cricket Tips , Playing 11 , Pitch Report

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14