in

Kızılcık Şerbeti 6. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Kızılcık Şerbeti 6. BölümKızılcık Şerbeti’nin 6. Bölümünde; Ömer ve Kıvılcım çocuklarının arasındaki problemi çözmek için bir takım çözümler üretecek, bu aktiviteler sonucunda kendileri de yakınlaşacaktır. Kocası Mustafa’yı parlatmak isteyen Nilay’ın aklı yine hinliklere çalışacak, hem emeline ulaşamayacak hem de kayınpederi tarafından azarlanacaktır.
Evde yaşanan ve aralarında sorun olan konuları aşklarının güçleriyle aşan Doğa ve Fatih için her şey yoluna girmişken, Doğa’nın masumane yaptığı bir hareketi Ünal ailesi tarafından yine yanlış anlaşılacak, genç çift yeni bir krizin eşiğine gelecektir.
Pembe’nin, Alev’e yaptığı haksızlığı gidermek için harekete geçen Abdullah, sürpriz bir şekilde kendisini olayın içinde bulacaktır.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti YouTube kanalına abone olmak için ➡
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡

#SılaTürkoğlu
#BarışKılıç
#EvrimAlasya
#DoğukanGüngör
#KızılcıkŞerbeti

Kızılcık Şerbeti,kızılcık şerbeti dizisi,Show TV,Gold Film,Barış Kılıç,Evrim Alasya,Settar Tanrıöğen,Sıla Türkoğlu,Sibel Taşçıoğlu,Doğukan Güngör,Müjde Uzman,Feyza Civelek,Ceren Yalazoğlu Karakoç,Emrah Altıntoprak,Feray Darıcı,Selin Türkmen,Özlem Çakar,Oral Özer,Rahimcan Kapkap,Serkan Tınmaz,Tuana Gizem Uzunlar,kızılcık şerbeti 6. bölüm,kızılcık şerbeti 6. bölüm izle,kızılcık şerbeti izle,kızılcık şerbeti full bölüm,kızılcık şerbeti hemen izle

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

43 Comments

  1. Kıvılcım sen terbiyesiz bir kadınsın Arap kültürüne karşı ne demek Araplara kurban olasın terliklerine kurban olasın edepsiz senden çok nefret ettim şu cümleyi deyince ırkçılık,, benim babam Arap annem Türk ama Araplara kötü konuşmak izin vermem veremem 😡😡

  2. Fatih's family: we won't force you to do anything you don't want to.

    Still Fatih's family: You can't go out at night with your friends, you will be checked by a female doctor, you have to live with us, you have to wear jewelry you don't like, you have to kiss hands and call your in-laws mother, father and sister, you have to give up the dog, you have to obey Fatih, you can't go have fun with your family, you can't wear the wedding dress that you want… 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

    Edit 1: you can't start school, you can't study with your male friends, you cannot take decisions without asking your father's permission, you can't have a say in your child's name, you can't pray in a church… To be continued

  3. Ailesi dini eğitimi verememiş Doğa ya. Allah'a dua edeceği yer Cami iken ,Kliseye gidiyor. Kolay yol mum yakıyor. Birde savunuyor. dindar aileye utanmadan kilise ye gittim diyor… Anne De dininin yasakladı türbeye adak adıyor. Ha kiliseye gidilmiş ha ölmüş birinden medet umulmuş ne kadar yanlış ikiside.

  4. Bize şah damarımızdan daha yakın olan Allah' tan bir şey isterken araya birilerini sokarak istemek şirktir. Ve Allah'ın affetmeyeceği tek günah kul hakkı yemek değil şirk üzere ölmektir. Ama dizi gerçeği yansıtıyor. Gerçek hayatta da böyle çünkü. Müslümanım diyenlerin çoğunun Kuran ı Kerim in ne dediğinden haberleri bile yok maalesef… İslamı namaz kılıp oruç tutup yatırlara türbelere gitmekten ibaret sanan Müslümanlar.

  5. Ayy bu Doğanın bu kadar "modern" kafadaymış gibi tavırları aslında geldiği aileye karşı sayqısızlığıdır ya. Kız sanki kendinde degil,annesi bir yandan kendi bir yandan. Sanki bilerek yapıyor ki ayrı eve çıksın. Bunun için başkalarının inanclarına hürmetsizlik etmeğe gerek yok ki. Kiliseye gitdim diyor gözlerine baka baka sanki ne eşidecegini bilmiyor. Gitmişsin ceneni tut ya azıcık.

Highest paid south indian actress 2023😱

Short motivational story- Importance of time

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14