in

Pelin'in İpi Çekildi! | Yalı Çapkını 10. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Pelin'in İpi Çekildi! | Yalı Çapkını 10. BölümPelin’in kuzeni Burak teselli etti. BENİ SEVMEKTEN
VAZGEÇMEYECEK
Yalı Çapkını 10. Bölüm 👉🏼
(25 Kasım 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 10. Bölümün Konusu;
Suna, Kazım’la olanlardan kendini sorumlu hisseder ve bir not bırakıp yalıdan eve döner. Sabah Suna’nın yalıdan gizlice çıktığını haber alan Halis Ağa’ya Ferit her şeyi açıklıkla anlatır. Bunun üzerine Halis Ağa, kafasında yeni bir planla Kazım’ı ziyaret eder. Ferit’in, Halis Ağa’nın torun isteğini tekrar gündeme getirmesi üzerine Seyran ve Ferit yarım kalan maçlarına devam ederler. Seyran’ın Yusuf’la olan geçmişi, Ferit’i huzursuz etmeye devam etmektedir. Yusuf’u odalarına çağırarak ona beklenmedik bir soru sorar.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 10. Bölüm (25 Kasım 2022),Yalı Çapkını 10. Bölüm,BENİ SEVMEKTEN
VAZGEÇMEYECEK,Pelin’in İpi Çekildi!,Pelin’in kuzeni Burak teselli etti.

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

24 Comments

 1. Gizemli ve cool görünmeye çalışan erkeklerden hoşlanmıyorum. Çünkü hiçbir sevgi hissetmediğim halde çözmeye çalışıp, sürekli düşünmeye zorluyorlar. Genel olarak insanların ruh hallerini anlamaya çalışmayı sevmiyorum..Kalbin o kişiye karşı tamamen boş olup zihnin sürekli çalışması insanı yoran bir durum haliyle..

 2. Biri karısı, biri sevgilisi ne, ne denir bu hale yazmak bile istemem de nerde mort çatı kadın kuruluşları?
  Pelinin hakkı ne olacak ? Kim peline sahip çıkacak? Bu pisikoloji le pelin nasil bi başka biriyle yuva kurabilecek?
  18 yaşında evlenenlere kadin kuruluşları çocuk evlilik deyip sokağa dökülürken
  Metres hayatı yaşayan 20lilk kızlara kim sahip cikacak?

 3. Pelinin Feriti herseyiyle kabul etmesi ve sevmesi Seyran gibi ego abidesinin yapa bilecegi bisey değil. Pelin kaybetme korkusuyla fazla abartili hareketler yapti ama Feriti Seyran gibi isine gelince kullanip 7/24 asagilayan biri olmadigi hep alttan aldigi icin kiymeti bilinmiyor. Kacan kovalanir misali Seyran cazip gele bilir ama sonucta herkes sevgi ve sefkat ister o da Kazimin kizlarinda islerine gelince olur.

 4. Takinti bir hastalik sevgi degildir. bu gibi durumlarda takinti yapmayip civi civiyi soker misali takilmali insan, cunku ferit zaten karisinin gonlunu calamadigi icin takinti yapmis. yavas yavas asik rolune girecek eee pelin tek tarafli ferdi tayfura devam 🙂

 5. Ahh pelo yaa seni böyle görmek çok üzdü burak haklı yalan yok kimsenin metresi olmaya gerek yok ama seninde doğru yolu bulman gerek peloo düşe kalka öğreneceksin öğreteceklerr pelooo oyunculuğun çok iyi başarılar az kaldı gidiceksin hayatımızdan hoşçakal🤗

 6. peleyoda yazik nede olsa kiz seviyo ustelik uzun zaman birlikdelikıeri varken. her sey bir anda silinmez ki yalniz ferit kendi ufak ufak soyutmaliydi kendinden peloyi. qisanib ayrilmaq doru diyil gözelce anlatilib ayrilmali daha iyi olurdu. cunku qiskancliq yapiyo ferit kizada ümüd doluyo.

Highest Paid Doctors in South Africa

Leaving Amazon Prime

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14