in

Queen Gülgün Terayağından Kılı Çekti | Yalı Çapkını 11. Bölüm

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Queen Gülgün Terayağından Kılı Çekti | Yalı Çapkını 11. BölümFerit, Pelin’i eve çağırdığı için Gülgün’e kızdı. PELO DEFTERİ
KAPANDI
Yalı Çapkını 11. Bölüm 👉🏼
(2 Aralık 2022)

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Yalı Çapkını 11. Bölümün Konusu;
Yusuf’un Ferit’in sorusuna verdiği cevap Seyran’ı çok sinirlendirir ve gözü ne Ferit’i ne de Yusuf’u görmek ister. Abidin ile gece dışarı çıkan Ferit’i ise tatsız bir sürpriz bekler. İstemeden bir gazeteci tarafından fotoğraflanan Ferit, Halis Ağa öğrenmeden bu beladan kurtulmak için Orhan’dan yardım ister. Ferit’e bu konuda yardımcı olabilecek kişi ise Seyran’dır.

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,ogm yeni dizi,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Yalı Çapkını 11. Bölüm,Yalı Çapkını 11. Bölüm (2 Aralık 2022),Ferit Pelo için Gülgün’e kızdı,PELO DEFTERİ KAPANDI,Queen Gülgün Terayağından Kılı Çekti

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

28 Comments

  1. Ne Ferit ne de Kazimin kizi ego abidesi Seyran hanim Gulgunun anneligini haketmiyor. Ferit ilk kez annesiyle boylesine iğrenç konustu. Seyran da arabada kadina laf carptiracak, eve gelince de selam vermeden odasina cekilecek kadar burnu havalandi.

  2. Birbirini sevmeyen zorla evlendirilen iki insanın birbirine aşık olmasını dilemek nereden bakarsan bak ahmakça zaten ikisinin de geçmişinde sevdiği birileri var ve onlarada yazık burada suçlu olan aileleri böyle bir hakları yok çünkü çocuklarının hayatlarına sonsuza kadar etki edecek kararları kendi başlarına zorlama bir şekilde alıyorlar tabii mutsuzluk ise umurlarında değil

  3. Seyranın böyle konuşması hiç normal değil, sana ne oluyor ? Ferit’i sevmiyorsun etmiyorsun, hem sevsen bile bu Pelin’in eve gelmeme hakkını vermiyor sana, neyi hazm etmek, tavırlara gel, zorla evlendiğini unuttun galiba Ferit’le, aile olarak Ferit’in annesi bu evliliğe karşı çıkabilirdi kimse kusura bakmasında olan Pelin’e oldu.

  4. Ferit'i o kadar kötü yetiştirmeyi başarıp benimle böyle konuşamazsin demenin anlamını da çözemedim. Bir erkeği en cok annesi yetiştirir. İşte kötü yetiştirilmis her erkek böyle annesine saygı duymaz ve annesine saygı duymayan erkek başka kadınlara da saygı duymaz .

Highest Paying Master's Degrees

Rocket Boys Season 2 Download All Episodes [1080p 720p] Review

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14