in

Sedat'tan Gece Baskını! | Camdaki Kız 66. Bölüm (SON SAHNE)

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Sedat'tan Gece Baskını! | Camdaki Kız 66. Bölüm (SON SAHNE)Sedat, Hayri ve Nalan’ın buluştuğu yere gitti. NE İŞ ÇEVİRİYORSUNUZ BURADA?
Camdaki Kız 66. Bölüm:
(26 Ocak 2023)

Camdaki Kız Her Perşembe 20.00’de!

Hayri’yle yeniden birlikte olan Nalan yaşadıklarından dolayı pişman oluyor. Annesine verdiği sözü tutamayan Nalan kendisiyle yüzleşiyor. Sedat Nalan’ın kendisinden bir şeyler sakladığını anlıyor. Muzo Nalan için yeniden Hayri’nin karşısına dikiliyor. Sedat Hayri ve Nalan’ı baş başa yakalıyor.

Nalan, Hayri’yle geçirdiği gecenin pişmanlığını yaşarken adeta Feride’nin ruhuyla hesaplaşıyor. Sedat ise Selen’i Emir’le birlikte görünce Emir’e saldırıyor. Nalan ve Hayri, Sedat’a rağmen yeniden bir araya geliyor. Ancak ihanetin gün yüzüne çıkması an meselesidir.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı, Yeşim Aslan

Web Site :
Facebook :
Twitter :
İnstagram:

Twitter:
İnstagram:

#CamdakiKız #OGMPictures #KanalD

Camdaki Kız,Camdaki kız dizisi,camdaki kız fragmanı,burcu biricik,burcu biricik dizisi,Feyyaz Şerifoğlu,ogm pictures,Devrim Yakut,Feri Baycu Güler,Hamza Yazıcı,Hande Ataizi,Merve Polat,Nur Sürer,Selma Ergeç,Şerif Erol,Tamer Levent,Camdaki Kizi,Cihangir Ceyhan,camdaki kız son bölüm,camdaki kız hayri nalan,Camdaki Kız 66. Bölüm,Sedat Hayri ve Nalan’ın buluştuğu yere gitti,NE İŞ ÇEVİRİYORSUNUZ BURADA?

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

42 Comments

  1. Bir de benim anlamadigim bu capsiz hariyi koroglu ailesi neden arastirmiyor sedat halbuki arastirsa bu pisligin evli oldugunu cikarirdi bu ne bicim zenginlik muzo mesala hayriyi arastirsa bu kizda yanlisa kaymaz ya sedatla evliligini devam ettirir 6a da ayrilir bunlar aile sorunlarindan nasil sirket yonetiyorlar anlamis degilim billur her zaman d8sarda sedat oyle ya bu fil8mde boraz gercekci olsun n8cin mi seyrediyorum o zaman kizginligi atmak 8stoyorum galiba bazilari 8nsan sacma oldugunu bile bile bazi seyleri yaparmis galiba

  2. Deməkki nəymiş namuslu olmanın korse ilə açar qıfıl ilə əlaqəsi yoxmuş .bu bir əxlaq xarakter məsələsidir olsun kocası ayran gönüllüdür Nalan elə gərəy şoforləkarışdıra evli bir qadın namusunu gözləməlidir .indiki gənclikdə bu dizilərə baxır yolun azır

  3. Keşke hayri yi bu sezonda cahil manyak gibi karaktere bürümeselerdi izleyicide öfke uyandırdılar. Saygılı ama seven mert bi adam gibi başladı sonra ahlaksız psikopat hareketler yapan birine dönüştü. Bide önüne gelenden yumruk yemesi ayrı bi muamma.. Çünkü 2. Sezon arabanın içinden adamı tavana fırlatmıştı..😇

  4. Bu Billur denen kız ne yapmaya çalışıyor?.. Nasıl bir ahlak anlayışıdır bu??… Çok yanlış ve etik olmayan bir yola sürüklüyor Nalan salağını..işte bu topluma kötü bir örnek : Evli olduğun biriyle mutlu değilsen, onu aldatabilirsin!.. Olur mu ya böyle bir şey??. Gidersin boşanırsın, ilişkini sonra yaşarsın. Sedat karaktersizinşn yaptığı ahlaksızlıkları içimize sindirememişken Nalanın hiç dengi olmayan, gerçekten kro, cahil, beş parasız biriyle kocasını aldatması.. Yani ilk kez bu bölümü seyretmedim, çünkü artık kusasım geliyor sinirden..

  5. Həyatda aşk, sevgi iki insanın bir- birini anlamasıdır. Sedatla Nalan uyumu yoxdu, amma , Nalanın etdiyinə düzgüm baxmıram. Boşanıb qorxusuz, vijdan əzabı olmadan yaşaya bilər. Bizdə yoldaşımla aramızda aşk, falan yox. Sevgi də var ya yox bilmirəm. Amma, bir – birimizi yola veririk. Dır- dır olmayan uşağnın sevgiylə böyüdüye hər aşk dolu, sevgi dolu məncə😊 həyat bir dönəmdən sonra uşağa görə yaşanır.

  6. Nalan kendine gel lütfen. Kendine zarar veriyorsun. Nalan kendini sevmiyor kendini sevse kendini bu durumlara sokmaz. Billur senin yaptığın arkadaşlık değil. Çok büyük kötülük. En yakın zamanda aklının başına gelmesini dilerim Nalan'ın. Sedat'ın yaptıkları hiç hoş şeyler değil.
    Nalan'ın kendisi için Hayri den uzak durması lazım.

HIGHEST PAID part time jobs UK| Part time jobs in UK #ukvisa #internationalstudents

Post office scheme: Post Office की फाडू स्कीम, सिर्फ ₹5 लाख का निवेश; हर 3 महीने में ₹10 हजार की इनकम 

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14