in

Yalı Çapkını 22. Bölüm 1. Fragmanı | Ferit Nereye Gitti?

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Yalı Çapkını 22. Bölüm 1. Fragmanı | Ferit Nereye Gitti?Yalı Çapkını 22. Bölüm 1. Fragmanı | Ferit Nereye Gitti?
Yalı Çapkını 21. Bölüm👉🏻

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00’de Star’da!

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OGM Pictures:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

#OGMPictures #YalıÇapkını #AfraSaraçoğlu #STARTV #MertRamazanDemir

ogm medya,yalı çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu yeni dizi,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,star tv,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Seyfer,Yalı Çapkını 21. Bölüm (24 Şubat 2023),Yalı Çapkını 22. Bölüm 1. Fragmanı | Ferit Nereye Gitti?,Yalı Çapkını 22. Bölüm 1. Fragmanı,Yalı Çapkını 22. Bölüm

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

41 Comments

  1. P.karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  2. P.karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  3. P.karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  4. P.karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  5. P.karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  6. Pelin karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  7. Pelin karakterinin dizinin gidişatına ve başrol çifte hiçbir katkıda bulunmadığını aksine zarar verdiğini düşünüyoruz. Kendisinin ön planda olduğu bölümün reyting ve izlenmelerdeki düşüşü de bunu kanıtlar nitelikte. O yüzden en yakın zamanda diziden ayrılmasını istiyoruz. İstek ve görüşlerimize değer verdiğinizi düşündüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik.

  8. Olayı anlatayım gerçi çok geçmiş fragman üzerinden Ferit sürpriz yapmak için milleti organize ediyor seyrana şuraya gitti Ferit desinler diye seyranda basmak için gidiyor ama sürprizle karşılaşacak. O kadınla da sevgili olmak için buluşmuyor sürpriz ayarlamak için akıl almaya gidiyor diye tahmin ediyorum.

Why are consultants one of the HIGHEST PAID? 🤔 | Barely Opinionated

1Filmy4wap 2023 – Latest HD Bollywood, Hollywood Movies, Web Series Download 1filmy4wap.in

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14