in

Yalı Çapkını 7. Bölüm 2. Fragman

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Yalı Çapkını 7. Bölüm 2. FragmanSorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı etkileyecektir.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Burcu Alptekin
Senaryo: Mehmet Barış Günger

Oyuncular:
Afra Saraçoğlu
Mert Ramazan Demir
Çetin Tekindor
Şerif Sezer
Gülçin Şantırcıoğlu
Emre Altuğ
Gözde Kansu
Ersin Arıcı
Beril Pozam
Doğukan Polat
İrem Altuğ
Öznur Serçeler
Hülya Duyar
Diren Polatoğulları
Sezin Bozacı
Yiğit Tuncay
Buçe Buse Kahraman
Cansu Fırıncı
Selen Özbayrak
Umut Gezer

#YalıÇapkını

Yalı Çapkını,Star TV,Yalı Çapkını 1. Bölüm,Yalı Çapkını Tanıtım,Yalı Çapkını Fragman,Yalı Çapkını İzle,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Afra Mert,Mert Afra,Seyran Ferit,Ferit Seyran,FerSey,SeyFer,Emre Altuğ,Gözde Kansu,Beril Pozam,Martín Pescador,ملك,series turcas,turkish drama hd,turkish series with english subtitles,turkish dramas in hindi,turkish dramas in urdu,الرفراف,الرفراف مسلسل,مسلسل طائر الرفراف الحلقه 1 مترجم للعربيه

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

20 Comments

  1. ☢☢✨☢☢ ❄✨✨✨❄ 😄😄😄😄 Tanrı, bize sonsuz yaşam vermek için ölen ve ölümden dirilen Oğlu İsa Mesih'i göndererek bize sevgisini gösterdi.

    Ayrıca vücudunuzu iyileştireceğine söz verdi. Rab İsa'yı ağzınızla itiraf ederseniz ve Tanrı'nın O'nu ölümden dirilttiğine yürekten inanırsanız O yapacak sonsuz yaşam verecektir

    (gökyüzüne bak ve ona sor)

  2. Senarist ve yapımcıların eleştilere kulak vermesi gerekli. Eğer aşkı memnu gibi unutulmaz bir dizi seyirciye sunmak istıyorlarsa günlük dizi entrikalarından vazgeçsinler. Akıl dışı gerçekçi olmayan “ Yusuf “ olayınj bitirsinler. Hangi zengin kapıyı çalan yoldan geçene kapıyı açar. Türkiyenin neresinde “ bir kadının kocasına ; senin karınla bu evden elele çıkıcam denır, hele ki bu kadar zengin bir ailenin gelinini kastederek. Ayrıca bu kadar muhafazakar yetişmiş kızlar için fazla seküler hareketler yazılmış senaryoya, bu tarz davranışlar zamanla gelişir aniden olmaz. Temelde tek bir entrika gerginlik yeter (bknz aşkı memnu) ayrıca böyle travmatik çocukluk gecırmıs seyranın normalleşme surecıne de tanıklık edelim. Hikaye kuvvetli lakin senaryoya aktarılamamış. Yalı , zenginlik bir yere kadar seyırcı anıden vazgecer. Fıkır lazımsa senarıstlere yol gösterelim.

  3. Суна не знает уже что сделать и вешается рандомно на мужиков. То Фуату улыбается, то с Абидином переглядываются, и теперь целует мужа сестры.

Elon Musk Is the Highest Paid CEO in the U.S.

65 Full Movie Download in Hindi FilmyZilla 720p, 480p

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14