in

Yargı 50. Bölüm Fragman

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Yargı 50. Bölüm FragmanBu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

Yargı,Dizi,Yargı dizi,Yargı dizisi,yargı dizi izle,Yargı 1. Bölüm,Kaan Urgancıoğlu,Pınar Deniz,Ay Yapım,Kanal D,Hüseyin Avni Danyal,Uğur Aslan,Mehmet Yılmaz Ak,Uğur Polat,Zeyno Eracar,مسلسل القضاء,حكم مسلسل,مسلسل,juicio,judgement,Приговор,prigovor,Ceylin Ilgaz,Ilgaz Ceylin,Turkish Drama HD,Series Turcas,Novelas Turcas,Turkish Series,Turkish Dramas Hindi,مسلسل القضاء الحلقة,القضاء – الحلقة,Правосудие,Присъда,IlCey,procesul,القضاء,حكم

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

48 Comments

 1. Bence ceylini de anlamak lazım kız kardeşi öldürüldü babası öldürüldü babası haksız yere hapis yattı en güvendiği dost dediği hem kardeşini öldürdü hem babayı öldürürüm ablası sorunlu evliliği var oğlu ölmüş bu kadar acının içinde genç okuyan yeğeninin katil olduğunu öğreniyor aslında söylemek istiyor ama belki biz de öyle davranacaksın onun yerinde olsak aile artık daha fazla acıyı kaldırabilecek güçte değil ve Ceylin aşk acısını o kadar iyi hissettiriyor ki o dudak titremesi ses titremesi on numara oyunculuk ve ger biri muhteşem

 2. Yalı çapkını dizisinde, Ehliyetini alkolden polise kaptıran Ferit, ehliyetsiz araba kullanıp duruyor. Yargı dizisinde, koskoca savcı Ilgaz ve polis komiseri Eren alkollü araba kullanıyor. Bu vb büssürü dizi şu anda alkollü araba kullanma olayını gizliden işliyor. Normalleştirmeye çalışıyor. Anladığım kadarı ile nazı herkese geçen bir yapımcı alkollü araç kullanmaktan ehliyetini kaptırmış olmalı.

 3. özlem tekin-sen anla çalabilir mi bir sahnede de ne zaman dinlesem bu çift geliyor aklıma…
  alıştım elvedaya umursamaz durmaya….
  ben üzülmem sen ağla dert dinlemem anlat orda burada
  çoktan ayrılmışız aslında ben söylemem sen anla
  cidden bu sözler ılcey çifti için yazılmış gibi💔❤‍🩹

 4. Bu yokluğu sen kendin yarattın Ceylin hanım yalanlar söyliyerek Ilgaz ın arkasından gizli gizli işler çevirerek , Ilgaz ın yüzüne bakıp gülerek kendi yanlızlığını inşaa ettin ! Şimdi bal gibi alışacaksın Ilgaz ın yokluğuna ! Yalan söylediğin için böyle oldu… Doğruları söyleseydim ne olurdu acaba diye ; şimdi Ilgaz ın yokluğuna alışırken düşünür ? kendi kendini yersin artık ! Tabii kabahati kendinde buluyorsan ? Keşke böyle olmasaydı da doğruluk dürüstlük kazansaydı ! Çok güzel olurdu …..

Top 30 Highest Paid Footballer In The World – Weekly Salary 2023 |

Ludo Hind App – Signup ₹50 Bonus

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14