in

Yasak Elma 163. Bölüm 1. Fragmanı

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14Yasak Elma 163. Bölüm 1. FragmanıYasak Elma 163. Bölüm 1. Fragmanı

Yasak Elma Her Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır.

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir kadındır.
Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar. Ender, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür.
Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Ender İstanbul’daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yeniden kazanma telaşındadır.

Oyuncular:
Şevval Sam
Eda Ece
Biran Damla Yılmaz
Ece Dizdar
Murat Aygen
Melisa Doğu
Barış Aytaç
Serkan Rutkay Ayıköz

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP GÜR
UYGULAYICI YAPIMCI: ŞELALE BASKICI

Bizi sosyal medyadan takip edin:

FOX Resmi Web Sitesi:
Yasak Elma:
FOX Resmi Facebook Hesabı:
FOX Resmi Twitter Hesabı:
FOX Resmi Instagram Hesabı:
Yasak Elma Resmi Facebook Hesabı:
Yasak Elma Resmi Twitter Hesabı:
Yasak Elma Resmi Instagram Hesabı:

#FOX #YasakElma #EdaEce #ŞevvalSam

fox,yasak elma son bölüm,şevval sam,eda ece,şafak pekdemir,barış aytaç,halit argun,ender argun,yıldız yılmaz,zeynep yılmaz,yasak elma fox,Berk Oktay,Melisa Doğu,Serkan Rutkay Ayıköz,yasak elma yeni bölüm,yasak elma fragman,yasak elma yeni fragman,Yasak elma sezon finali,yasak elma yeni sezon,yasak elma yeni sezon tanıtım,Yasak Elma 163. Bölüm,Yasak Elma Yeni Bölümüyle Pazartesi 20.00’da FOX’ta!,Yasak Elma 163. Bölüm 1. Fragmanı

Video Source & Full Credit

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Download Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

35 Comments

Top 10 Highest Paid Football Managers 2022 (Yearly Salary)

UP PET second shift Answer Key 2023: जानें कैसा रहा यूपी पीईटी का पेपर, UP PET Shift 2 Paper analysis, up pet answer key kab aayegi

Win iPhone 14 100% Free 🤩🤩

iPhone 14